Garść informacji o NFT

Dzięki blockchain development powstało NFT. Coś, co w dzisiejszych czasach bije rekordy popularności w różnych kręgach. Skoro technologia blockchain przyczyniła się do takiego zjawiska, to warto zdobyć podstawowe informacje na ten temat. Po to, aby być świadomym tego, czym wszyscy ludzie tak naprawdę się interesują.

Co daje NFT?

NFT Marketplace jest w stanie dać to, co tak naprawdę się chce. Blockchain software development sprawia, że można wykorzystać takie usługi, jak blockchain application development. Ale zapewnia on także unikalny ciąg zer i jedynek. Takie, które będzie można ustawić w obrazy, jakie będzie można sprzedawać lub animacje. Dużą popularnością cieszą się avatary (w szczególności te najzabawniejsze). Dzięki NFT można zapewnić sobie wpis na Twitterze, elementy ludzkiego ciała, a także emocje.

Gdzie kupuje się NFT?

Na giełdach, jakie tworzone są m.in. przy udziale 10Clouds. Firmie, która już od wielu lat specjalizuje się w tematyce blockchain. Aby jednak zakupić tego typu tokeny, należy wybrać nie tylko NFT Marketplace. Potrzebne jest również podjęcie decyzji odnoszących się do portfela cyfrowego. Inwestor musi wybrać również kryptowaluty, jakie będą mu służyły także do zakupu.

Elita dla każdego

Chyba nikt nie spodziewał się tego, że blockchain development services przyczyni się do powstania czegoś takiego, co może przynieść tak ogromne zyski. Dowodem na to, jest Beeple. Jest to cyfrowy artysta, który swoje dzieła sprzedał za niebagatelną sumę 270 mln zł. Niektóre, naprawdę małe obrazki mogą kosztować od kilku tysięcy do kilkuset tysięcy dolarów. Z NFT korzysta wiele sław. W tym chociażby Snoop Dogg i Conan O’Brien. Skoro takie sławy korzystają z takich ogromnych możliwości, to dlaczego “szary Kowalski” nie miałby wykorzystać takiej właśnie sytuacji? Każdy chce należeć do takiej klubowej elity.

Sprzedaż tokenów NFT

Jak łatwo się domyślić, odbywa się to wszystko w odpowiednich miejscach. Na platformach, jakie dedykowane są do tego celu. Jak się to robi? Wszystko zależne jest tak naprawdę od tego, z jaką dokładnie platformą ma się do czynienia. Niekiedy ten proces może się od siebie znacząco różnić. Należy jednak pamiętać, że koniecznością jest opisane dzieła cyfrowego, jak również wpisanie jego szacowanej wartości. Zdecydowana większość tokenów NFT kupowana/sprzedawana jest przy pomocy Ethereum (ETH). 

 

Oto garść informacje, jakie warto zapamiętać o interesujących tokenach NFT.

zobacz zobacz zobacz