Jak wybrać strój kąpielowy odpowiedni dla sylwetki?

 

Lato to czas zabawy, przygód a przede wszystkim słońca, na którym chcemy spędzać jak najwięcej czasu. Strój kąpielowy to jeden z najważniejszych atrybutów lata. Jak dobrać strój kąpielowy odpowiedni do sylwetki?

Kobieta jabłko

Kobieta, która ma figurę w kształcie „jabłka” nie ma łatwego zadania. Ma zaokrągloną talię, szersze ramiona oraz stosunkowo wąskie biodra. Nie znaczy to, że stroje kąpielowe dla „jabłek” nie mogą wyglądać atrakcyjnie!

Idealny strój kąpielowy dla jabłka będzie jednoczęściowy. Warto również pamiętać, że powinien posiadać marszczenia z przodu. Bardzo ważne są również ozdoby w okolicach biustu. Falbany, kwieciste wzory czy kolorowe wstawki będą idealne.

Ciekawe stroje kąpielowe, które idealnie sprawdzą się dla „jabłka” to tankini. Jest to bluzeczka, która delikatnie rozszerza się ku dołowi oraz majtki. Warto pamiętać, że majtki z wysokim stanem zakryją dodatkowe kilogramy w okolicach brzucha, a wysokie wycięcia przy udach optycznie wydłużą sylwetkę.

Kobieta klepsydra

Panie, które mają kształt „klepsydry” mogą uważać się za prawdziwe szczęściary. Proporcjonalna sylwetka, długie nogi oraz widoczne wcięcie w tali to marzenie każdej pani.

Stroje kąpielowe dla klepsydry powinny mieć usztywniana górę, która podkreśli krągłości kobiety. Balkonetka, push-up czy wiązanie na szyi to idealne rozwiązania. Panie, które nie chcą podkreślić swoich kształtów powinny wybierać stroje kąpielowe o asymetrycznym kroju, który są wyjątkowo ciekawe, ale równocześnie odwracają uwagę od wydatnego biustu.

„Klepsydry” bardzo interesująco wyglądają w strojach kąpielowych retro. Podwyższony stan oraz gorsetowa góra robią wrażenie.

Kobieta kolumna

„Kolumna” jest wysoka i smukła. Najczęściej ma nie duży biust. Wybierając stroje kąpielowe warto skoncentrować się na modelach, które mają dekoracyjną górę. Falbany, aplikacje czy duże wzory optycznie powiększą biust. Warto również zwrócić uwagę na stroje kąpielowe w pionowe paski. Wzór marynistyczny jest modny już od wielu lat i nic nie wskazuje na to, by szybko miało się to zmienić. Warto również zwrócić uwagę na mocno wykrojone majtki, które wydłużają nogi.

Kobiety, które wolą strój kąpielowy jednoczęściowy powinny zwrócić uwagę na trikini. Jest to jednoczęściowy strój, który ma duże wycięcia w okolicach brzucha i talii, co wygląda niezwykle efektownie.

Wybierając strój kąpielowy koniecznie należy dopasować go do swojej figury. Ukrycie mankamentów oraz podkreślenie atutów to najważniejsze zadanie w poszukiwaniach idealnego kostiumu kąpielowego. Tylko w dobrze dobranym stroju kobieta będzie czuła się komfortowo.

Więcej informacji znajdziesz na stronie strój kąpielowy.

https://hankasa.com.pl/waska-konsola-w-przedpokoju-jak-polaczyc-funkcjonalnosc-z-estetyka/ https://absenting.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoja-oaza-ciepla-w-chlodne-dni/ https://e-halina.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-kazdym-sezonie/