Przedszkole Świdnica – miejsce wszechstronnego rozwoju twojego dziecka

Szukasz idealnego przedszkola dla Twojego dziecka, gdzie będzie mogło równocześnie się bawić, jak i uczyć i rozwijać w nieszablonowy sposób? Przedszkole Świdnica to indywidualne podejście i miejsce, gdzie każde dziecko zyskuje przestrzeń, aby rozwijać swoje największe talenty i kształcić się w sposób najbardziej dla niego naturalny. Przedszkole łączy zabawę z codziennymi zajęciami z zakresu nauki języka angielskiego, a także elementami pedagogiki Montessori i uczeniu się przy wykorzystaniu ruchu. Dzieci mają możliwość trenować swoją uważność oraz poznawać różnorodne techniki relaksacyjne, które będą dla nich pomocne w radzeniu sobie z trudnymi emocjami oraz w późniejszym życiu. Przedszkole Świdnica stawia na samodzielność młodego człowieka, rozwój jego największych talentów a przy tym wszystkim spełnia wszystkie wymagania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Nie musisz obawiać się wyboru tej placówki, ponieważ kadra przedszkola Abracadabra to tylko ludzie z pasją, którzy uwielbiają pracę z dziećmi, są niezwykle empatyczni, pomocni i wychodzą poza schematy tradycyjnej edukacji.

Chcesz, żeby Twoje dziecko chętnie chodziło do przedszkola? Wybierz przedszkole Świdnica

Zmagasz się codziennie z brakiem chęci Twojego dziecka do chodzenia do przedszkola? Nieprzespane noce, stres przed wyjściem z domu każdego ranka i płacz w momencie pozostawienia malucha w przedszkolu przysparza Ci dużej ilości stresu? Jest na to rozwiązanie. Możesz powierzyć swoje dziecko w ręce prawdziwych specjalistów i nauczycieli, którym zależy na tym, żeby w każdym dziecku rozwijać to, co najlepsze. Przedszkole Świdnica tworzą nauczyciele – przewodnicy, którzy nie oceniają maluchów, ale towarzyszą im na co dzień, są obok, dają swoje wsparcie, motywują do działania i pobudzają kreatywność. Nauczyciel w przedszkolu Świdnica przeprowadza różnego rodzaju ciekawe eksperymenty, nadaje kierunek działaniom dziecka, a także sprawia, że każdy dzień w przedszkolu jest niezwykle interesującą przygodą, na którą ze zniecierpliwieniem czeka każdy przedszkolak.

Jakie ciekawe zajęcia do wyboru mamy w przedszkolu w Świdnicy?

Przedszkole Świdnica to niestandardowe podejście do wychowania i nauki. Każdy dzień jest inny, a różnorodność zajęć sprawia, że maluchy są zaciekawione i chcą brać aktywny udział w zajęciach. Mamy tutaj zajęcia w języku polskim i w języku angielskim, zajęcia ruchowe, zajęcia bazujące na metodzie projektów badawczych „Mali Badacze”, trening uważności, kreatywne zajęcia plastyczne, zajęcia sensoryczne, gra w szachy, gimnastyka dla smyka, zajęcia taneczne oraz logarytmikę. Wszystko to opiera się na założeniach metody Montessori, w której dziecko jest odkrywcą, samodzielnie poznaje i tworzy świat, a uczy się dzięki obserwacji i eksplorowaniu środowiska. Przedszkole Świdnica to miejsce, gdzie nie można się nudzić. Dzięki małym grupom maluch nie przychodzi do domu zmęczony i nie ma możliwości przebodźcowania. Małe grupy dają też możliwość nauczycielowi na poświęcenie każdemu uczniowi odpowiedniej ilości czasu. W razie potrzeby w przedszkolu jest dostępny na stałe lekarz pediatra, logopeda, psycholog oraz poradnia psychologiczno-pedagogiczna. Dla rodziców została także stworzona specjalna strefa rodzica, dzięki której widzi na bieżąco jaki program został zrealizowany w danym miesiącu.

To przedszkole to prawdziwa nauka poprzez zabawę, gdzie czas płynie bardzo szybko, a rozwój dziecka jest mocno zauważalny. Dodatkowo dzieci codziennie spędzają czas na świeżym powietrzu, a zajęcia są dostosowane do ich możliwości. Przed wyborem przedszkola warto porozmawiać na miejscu bezpośrednio z pedagogami, żeby być spokojnym, a także zapoznać się z bardzo dobrymi opiniami rodziców, którzy są zachwyceni taką nowoczesną i świadomą formą nauki. Przedszkole Świdnica to placówka, w której każde dziecko znajdzie swoje miejsce i przestrzeń, która będzie przywoływać same dobre wspomnienia związane z czasem dzieciństwa.

https://absenting.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoja-oaza-ciepla-w-chlodne-dni/ live url https://zyciesiedleckie.pl/pl/377_polecamy/45176_jak-wybrac-najlepsze-ubezpieczenie-szkolne-poradnik-dla-rodzicow.html