Klinika Implantis w Krakowie – nowoczesny sposób na piękny uśmiech

Kiedy myślisz o gabinecie stomatologicznym, kojarzy Ci się on z miejscem ogromnego stresu, dużego bólu i narzędzi, które wyglądają jak narzędzia do różnych prac mechanicznych i warsztatowych? Klinika Implantis w Krakowie to miejsce, które łamie schematy i walczy ze stereotypami dotyczącymi stomatologii. Piękne jasne wnętrza, najbardziej nowoczesny sprzęt, jaki jest na rynku i wyspecjalizowany zespół lekarzy różnych specjalizacji od stomatologów przez ortodontów, periodontologów oraz chirurgów twarzowych sprawiają, że leczenie stomatologiczne nie jest tak straszne, jak kiedyś. Lekarze w Klinice są nastawieni na pomoc pacjentom, do każdego przypadku podchodzą indywidualnie i korzystając ze swojego doświadczenia, planują wieloetapowe leczenie, które procentuje na lata. 

Z jakimi problemami możesz zgłosić się do Kliniki Implantis? Podstawowym problemem, z jakim zgłaszają się pacjenci, są bóle zęba wymagające leczenia zachowawczego, jednak klinika zajmuje się wieloma innymi wymagającymi zadaniami takimi jak leczenie bezzębia przy pomocy implantów oraz mostów, ortodoncją przy użyciu niewidocznych nakładek oraz wszelkimi zabiegami z zakresu stomatologii estetycznej zębów, oraz z zakresu profilaktyki zębów. Klinika jest przeznaczona zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, a wieloletnie doświadczenie i wyjątkowe podejście do pacjenta sprawia, że jest to miejsce przyjazne i zachęcające do zajęcia się profesjonalnie swoim uzębieniem.

Klinika Implantis w Krakowie – znieczulenie zęba bez strzykawki jest możliwe

Jeśli należysz do osób, które panicznie boją się dentysty nie tylko ze względu na sam proces leczenia, ale również przez strzykawki, którymi lekarz wykonuje znieczulenie mamy dla Ciebie rozwiązanie. Słyszałeś już o bezbólowym znieczuleniu? Klinika Implantis w Krakowie proponuje takie rozwiązanie, aby zabieg nie był dla pacjentów traumatycznym przeżyciem oraz aby zachęcić pacjentów do leczenia swoich zębów na bieżąco bez odkładani wizyt w czasie i doprowadzania do rozwijającej się poważniejszej próchnicy i innych chorób zębów. Znieczulenie bez strzykawki jest przeprowadzane przy użyciu nowoczesnego aparatu The Wand Plus. Urządzenie składa się z małego komputera oraz końcówki, która wygląda jak długopis. Końcówka jest przykładana do dziąsła, a wysoce skuteczny płyn do znieczulenia jest podawany z prędkością fizjologiczną, dzięki czemu pacjent nie czuje żadnego dyskomfortu związanego z całym procesem. 

Znieczulenie trwa 3 minuty i od razu można wykonywać zabiegi. Jest to nowoczesna technika znieczulenia, przydatna zwłaszcza w czasie leczenia kanałowego, które jest najbardziej bolesne, a także w przypadku wykonywania zabiegów stomatologicznych u najmłodszych pacjentów. Dzięki takiej technologii nie musimy bać się wizyty u dentysty, a także łatwiej będzie nam przekonać nasze maluchy do regularnego odwiedzania stomatologa. Teraz ani znieczulenie, ani leczenie nie będzie odczuwalne i nieprzyjemne. 

Niewidoczna ortodoncja w Klinice Implantis w Krakowie 

Aktualnie jest też możliwe całkowicie niewidocznie leczenie ortodontyczne przy użyciu nakładek Invisalign oraz U Smile. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy zakładać aparatów ortodontycznych kojarzących się z drucikami, które są mocno widoczne na naszych zębach i musimy nosić je kilka lat. Nakładki ortodontyczne są przezroczyste, dzięki czemu trudno dostrzec je na zębach. Przed leczeniem lekarz wykonuje tomografię, zdjęcia RTG oraz skany zębów, a także wykonuje wirtualną symulację całego procesu leczenia w taki sposób, że możemy na ekranie zobaczyć zachęcający efekt końcowy. Nakładki są wykonane z termoplastycznego silikonu i okres ich noszenia to około 1,5 roku. Zaleca się używanie nakładek około 20-22 godziny dziennie dla najlepszych efektów. Zdejmujemy je na czas jedzenia oraz mycia zębów. To najbardziej nowoczesny system ortodoncji zębów, jaki proponuje Klinika Implantis w Krakowie.

zobacz więcej https://aavamobile.pl/nowoczesne-ogrzewanie-tarasowe-elegancja-spotyka-funkcjonalnosc/ https://4-bet.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-kluczem-do-komfortowego-relaksu-na-swiezym-powietrzu/